Tel: +48 501 517 490 | Mail: irbis @ home.pl


Zakres usług - Modernizacja, renowacja, adaptacja

Kilkadziesiąt zrealizowanych projektów gruntownej modernizacji, w zakres których wchodziły prace polegające na kompleksowej termomodernizacji, rozbudowie o np. ogród zimowy, pomieszczenia mieszkalne czy zagospodarowanie terenu wokół domu, daje nam podstawy twierdzić iż wybór naszej firmy jest gwarancją sukcesu!

Nie unikamy też zleceń kłopotliwych, które wymagają zachowania szczególnej ostrożności i dbałości z uwagi na zamieszkanie obiektu.

Renowacja obiektów mieszkalnych połaczona z np. budową nowych kominów, realizacją kominków, wymianą stolarki otworowej, wykonaniem nowych podłóg, zmianą podziału kondygnacji a także przebudową konstrukcji nie stanowi żadnego problemu. Pomagamy w określeniu zakresu renowacji, doborze właściwych materiałów i rozwiązań szczegółowych. Weryfikujemy stan obiektu i zabiegi niezbędne w celu zapewnienia bezpiecznej realizacji zamierzeń inwestora.

Wielokrotnie w naszej historii podejmowaliśmy się adaptacji poddaszy nieużytkowych na pomieszczenia mieszkalne. Posiadamy bogatą dokumentację fotograficzną wykonanych prac, z której, w przypadku skorzystania z naszych usług, możecie Państwo korzystać jako z materiału inspirującego do opracowania Waszych założeń do projektu adaptacji. My zadbamy o jego prawidłową realizację w najdrobniejszych szczegółach